Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
КАСИМ ИСМАИЛ ДАЛ
КАСИМ ИСМАИЛ ДАЛ
  • Дата на раждане : 17/10/1962 с. Николаевка, България
  • Професия: непоказана;
  • Езици: руски;турски;
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС "Движение за права и свободи" 14.50%;
  • Изборен район: 28-ТЪРГОВИЩЕ;
  • Участие в предишно НС: 38 НС; 39 НС; 40 НС;
  • E-mail: kasim.dal@parliament.bg
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Независими
член 20/01/2011 - 14/03/2013
КОМИСИЯ ПО ВЪТРЕШНА СИГУРНОСТ И ОБЩЕСТВЕН РЕД
зам.-председател 29/07/2009 - 09/02/2011
Група за приятелство България - Казахстан
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
02/10/2009
Въпрос към Александър Цветков, Министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията относно актуалното състояние и намеренията на правителството за летище "Търговище".
Отговорено в зала на 02/10/2009.
30/09/2011
Въпрос към Нона Караджова, Министър на околната среда и водите относно експлоатацията на язовир Доспат.
Писмен отговор на 30/09/2011.
30/09/2011
Въпрос към Нона Караджова, Министър на околната среда и водите относно проект за изграждане на пречиствателна станция за град Сърница.
Писмен отговор на 30/09/2011.
30/09/2011
Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно изграждане на път между България и Гърция, свързващ общините Сърница и Ксанти.
Писмен отговор на 30/09/2011.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС