Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ИВАН ТОДОРОВ ИБРИШИМОВ
ИВАН ТОДОРОВ ИБРИШИМОВ
  • Дата на раждане : 26/01/1977 , България
  • Професия: лекар;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: КП "Коалиция за България" 26.61%;
  • Изборен район: 10-КЮСТЕНДИЛ;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
42-ро Народно събрание
член 21/05/2013 - 05/08/2014
Група за приятелство България - Литва
зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
Група за приятелство България - Черна гора
зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
07/06/2013
Въпрос към Десислава Терзиева, Министър на регионалното развитие относно Оперативна програма "Регионално развитие".
Писмен отговор на 07/06/2013.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС