Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
СВЕТОСЛАВ ХРИСТОВ МАЛИНОВ
СВЕТОСЛАВ ХРИСТОВ МАЛИНОВ
  • Дата на раждане : 19/01/1968 Дупница, България
  • Професия: преподавател;
  • Езици: английски;немски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: "Демократи за Силна България" 7.07%;
  • Изборен район: 2-БУРГАС;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: smalinov@mail.bg
Парламентарна дейност
40-то Народно събрание
член 11/07/2005 - 11/07/2005
40-то Народно събрание
временен парламентарен секретар 11/07/2005 - 08/03/2006
40-то Народно събрание
парламентарен секретар 08/03/2006 - 25/06/2009
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол