Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЕВГЕНИЯ ДАНИЕЛОВА АНГЕЛОВА
ЕВГЕНИЯ ДАНИЕЛОВА АНГЕЛОВА
  • Дата на раждане : 06/07/1982 Хасково, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;френски;испански;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
  • Изборен район: 29-ХАСКОВО;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: evgenia.angelova@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Комисия по бюджет и финанси
член 28/11/2014 - 26/01/2017
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
11/09/2015
Питане към Красен Кралев, Министър на младежта и спорта относно Наредба 2 от 08.05.2014 на Министерство на младежта и спорта за финансово подпомагане на строителството и ремонта на спортни обекти и съоръжения.
Писмен отговор на 11/09/2015.
11/09/2015
Питане към Владислав Горанов, Министър на финансите относно обезщетения, съгласно Закона за обезщетяване на собствениците на одържавени имоти от Егейска Македония и Беломорска Тракия.
Писмен отговор на 11/09/2015.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС