Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
РУМЕН ИВАНОВ ИВАНОВ
РУМЕН ИВАНОВ ИВАНОВ
  • Дата на раждане : 21/02/1962 Генерал Тошево, България
  • Професия: юрист;
  • Езици: френски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
  • Изборен район: 8-ДОБРИЧ;
  • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
  • E-mail: rumen.ivanov@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред
зам.-председател 12/11/2015 - 26/01/2017
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС