Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЙОРДАН ГЕОРГИЕВ АНДОНОВ
ЙОРДАН ГЕОРГИЕВ АНДОНОВ
  • Дата на раждане : 19/04/1965 Благоевград, България
  • Професия: мениджър;преподавател;
  • Езици: английски;немски;руски;гръцки;сръбски;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
  • Изборен район: 1-БЛАГОЕВГРАД;
  • Участие в предишно НС: 41 НС;
  • E-mail: yordan.andonov@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 11/11/2015 - 26/01/2017
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
02/09/2016
Въпрос към Петър Москов, Министър на здравеопазването относно разрешително за дейност на СБР - Петрич ООД.
Отговорено в зала на 02/09/2016.
22/07/2016
Въпрос към Ивайло Московски, Министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията относно жп спирка Марикостино, в участъка от с. Генерал Тодоров до с. Кулата от трасето София - Кулата.
Писмен отговор на 22/07/2016.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС