Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
СТАНИСЛАВ ТОДОРОВ СТАНИЛОВ
СТАНИСЛАВ ТОДОРОВ СТАНИЛОВ
  • Дата на раждане : 09/09/1943 Габрово, България
  • Професия: историк;археолог;
  • Езици: немски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ - НФСБ, АТАКА и ВМРО 9.31%;
  • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
  • Участие в предишно НС: 40 НС; 41 НС; 42 НС; 43 НС;
  • E-mail: stanislav.stanilov@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Комисия по образованието и науката
член 10/05/2017 - до момента
Комисия по културата и медиите
зам.-председател 10/05/2017 - до момента
Група за приятелство България - Иран
зам.-председател 23/06/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
08/09/2017
Въпрос към Красимир Вълчев, министър на образованието и науката относно възстановяване на нормалната атмосфера в Софийската математическа гимназия "Паисий Хилендарски".
Писмен отговор на 08/09/2017.
01/09/2017
Въпрос към Бойко Борисов, Министър-председател на Република България относно участие на академичните среди в работата на българското правителство.
Писмен отговор на 01/09/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
28/06/2017
Законопроект за концесиите
Входящ номер: 754-04-13
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС