Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
СНЕЖАНА ВЕЛИКОВА ГРОЗДИЛОВА
СНЕЖАНА ВЕЛИКОВА ГРОЗДИЛОВА
  • Дата на раждане : 26/10/1950 с. Катунци, България
  • Професия: преподавател;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: "Национално движение Симеон Втори" 21.83%;
  • Изборен район: 1-БЛАГОЕВГРАД;
  • Участие в предишно НС: 39 НС;
Парламентарна дейност
40-то Народно събрание
член 11/07/2005 - 25/06/2009
Комисия за борба с корупцията
зам.-председател 24/08/2005 - 25/06/2009
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС