Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЛЮТВИ АХМЕД МЕСТАН
ЛЮТВИ АХМЕД МЕСТАН
  • Дата на раждане : 24/12/1960 с. Чорбаджийско, България
  • Професия: преподавател;
  • Избран(а) с политическа сила: "Движение за права и свободи" 14.07%;
  • Изборен район: 9-КЪРДЖАЛИ;
  • Участие в предишно НС: 38 НС; 39 НС;
Парламентарна дейност
40-то Народно събрание
член 11/07/2005 - 25/06/2009
Парламентарна група на Движение за права и свободи
зам.-председател на ПГ 11/07/2005 - 25/06/2009
Комисия по образованието и науката
председател 24/08/2005 - 25/06/2009
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол