Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ДАНИЕЛА МАРИНОВА ПЕТРОВА
ДАНИЕЛА МАРИНОВА ПЕТРОВА
  • Дата на раждане : 01/02/1966 Разград, България
  • Професия: юрист;
  • Езици: английски;немски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
  • Изборен район: 3-ВАРНА;
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Чехия
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол
08/04/2011
Въпрос към Аню Ангелов, Министър на отбраната относно намерения за приватизация на Кораборемонтния завод "Флотски арсенал" от Министерството на отбраната.
Отговорено в зала на 08/04/2011.
16/11/2012
Въпрос към Мирослав Найденов, Министър на земеделието и храните относно включване на местни поделения на вероизповеданията по Програмата за развитие на селските райони.
Отговорено в зала на 16/11/2012.
23/11/2012
Въпрос към Сергей Игнатов, Министър на образованието, младежта и науката относно предприетите от Министерството на образованието, младежта и науката мерки, във връзка с решението на Съвета за висше образование на Република Турция.
Отговорено в зала на 23/11/2012.