Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
КРИСТИЯНА МЕТОДИЕВА ПЕТРОВА
КРИСТИЯНА МЕТОДИЕВА ПЕТРОВА
  • Дата на раждане : 05/02/1971 Видин, България
  • Професия: юрист;
  • Езици: английски;руски;румънски;
  • Избран(а) с политическа сила: "Ред, законност и справедливост" 4.13%;
  • Изборен район: 5-ВИДИН;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: k.petrova@parliament.bg
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Независими
член 09/12/2009 - 14/03/2013
КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
член 29/07/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Испания
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Тайланд
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
05/03/2010
Въпрос към Маргарита Попова, Министър на правосъдието относно магазин за продажба на имущество на длъжници, собственост на частните съдебни изпълнители.
Отговорено в зала на 05/03/2010.
05/03/2010
Питане към Маргарита Попова, Министър на правосъдието относно изпълнението от Министерството на правосъдието на решението на Консултативния съвет по национална сигурност от 14.9.2009 г. относно съдебната реформа и борбата с корупцията и организираната престъпност.
Отговорено в зала на 05/03/2010.
11/03/2011
Питане към Трайчо Трайков, Министър на икономиката, енергетиката и туризма относно правителствената политика в лозаро-винарския сектор, и специално във връзка със спазването на законовите изисквания от страна на крупните производители на спиртни напитки.
Писмен отговор на 11/03/2011.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС