Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
МАРИО ИВАНОВ ТАГАРИНСКИ
МАРИО ИВАНОВ ТАГАРИНСКИ
  • Дата на раждане : 04/08/1958 Ямбол, България
  • Професия: инженер;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: "Ред, законност и справедливост" 4.13%;
  • Изборен район: 6-ВРАЦА;
  • Участие в предишно НС: 37 НС; 38 НС; 39 НС; 40 НС;
  • E-mail: m.tagarinski@parliament.bg, mtg@dir.bg
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Парламентарна група на Ред, законност и справедливост
зам.-председател на ПГ 14/07/2009 - 09/12/2009
Независими
член 09/12/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Германия
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Ливан
председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Русия
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - САЩ
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
18/06/2010
Въпрос към Бойко Борисов, Министър-председател на Република България относно нарушения при застраховането на държавните енергийни дружества.
Отговорено в зала на 18/06/2010.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС