Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ДЕЛЯН СЛАВЧЕВ ПЕЕВСКИ
ДЕЛЯН СЛАВЧЕВ ПЕЕВСКИ
  • Дата на раждане : 27/07/1980 София, България
  • Професия: следовател;
  • Езици: английски;
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС "Движение за права и свободи" 14.50%;
  • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: delyan.peevski@parliament.bg
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
член 20/01/2010 - 05/08/2014
КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
член 21/01/2010 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС