Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ГЮНАЙ ХАСАН СЕФЕР
ГЮНАЙ ХАСАН СЕФЕР
  • Дата на раждане : 24/09/1962 Дулово, България
  • Професия: непоказана;
  • Езици: руски;турски;
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС "Движение за права и свободи" 14.50%;
  • Изборен район: 20-СИЛИСТРА;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: gyunay.sefer@parliament.bg
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Иран
председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС