Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ФЕРИХАН ИЛИЯЗОВА АХМЕДОВА
    ФЕРИХАН ИЛИЯЗОВА АХМЕДОВА
    • Дата на раждане : 23/01/1968 с. Смирненски, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: руски;турски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 19-РУСЕ;
    • Участие в предишно НС: 42 НС;
    • E-mail: Ferihan.Ahmedova@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Парламентарна група "Движение за права и свободи"
    зам.-председател на ПГ 27/10/2014 - 10/05/2016
    Комисия по земеделието и храните
    зам.-председател 27/11/2014 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Грузия
    зам.-председател 09/04/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС