Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЛЪЧЕЗАР БОГОМИЛОВ ИВАНОВ
ЛЪЧЕЗАР БОГОМИЛОВ ИВАНОВ
  • Дата на раждане : 13/08/1962 София, България
  • Професия: лекар;
  • Езици: английски;
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
  • Изборен район: 24-СОФИЯ 2;
  • Участие в предишно НС: 40 НС;

Нещатни сътрудници
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    зам.-председател на НС 14/07/2009 - 07/07/2010
    41-о Народно събрание
    член 07/07/2010 - 14/03/2013
    КОМИСИЯ ПО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО
    председател 29/07/2009 - 14/07/2010
    Група за приятелство България - Пакистан
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС