Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЕРДОАН МУСТАФОВ АХМЕДОВ
ЕРДОАН МУСТАФОВ АХМЕДОВ
  • Дата на раждане : 29/08/1975 Омуртаг, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: турски;
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС "Движение за права и свободи" 14.50%;
  • Изборен район: 28-ТЪРГОВИЩЕ;
  • Участие в предишно НС: 40 НС;
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ
член 29/07/2009 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
02/10/2009
Въпрос към Александър Цветков, Министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията относно актуалното състояние и намеренията на правителството за летище "Търговище".
Отговорено в зала на 02/10/2009.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС