Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЮНАЛ САИД ЛЮТФИ
ЮНАЛ САИД ЛЮТФИ
  • Дата на раждане : 08/04/1944 Харманли, България
  • Професия: международник;
  • Езици: английски;френски;турски;
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС "Движение за права и свободи" 14.50%;
  • Изборен район: 29-ХАСКОВО;
  • Участие в предишно НС: 7 ВНС; 36 НС; 37 НС; 38 НС; 39 НС; 40 НС;
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Парламентарна група на Движение за права и свободи
зам.-председател на ПГ 14/07/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Кувейт
председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Франция
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Косово
председател 11/04/2012 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС