Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
АНТОНИЙ ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
АНТОНИЙ ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
  • Дата на раждане : 03/01/1966 Пловдив, България
  • Професия: физик;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
  • Изборен район: 16-ПЛОВДИВ ГРАД;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 26/08/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Бразилия
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Иран
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Пакистан
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС