Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ АРАБАДЖИЕВ
АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ АРАБАДЖИЕВ
  • Дата на раждане : 18/12/1949 Благоевград, България
  • Професия: юрист;
  • Езици: английски;френски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: "Коалиция за България" 33.98%;
  • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
  • Участие в предишно НС: 39 НС;
Парламентарна дейност
40-то Народно събрание
член 11/07/2005 - 31/12/2006
Комисия по правни въпроси
член 31/03/2006 - 31/12/2006
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС