Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ХРИСТО ЦВЕТАНОВ МОНОВ
ХРИСТО ЦВЕТАНОВ МОНОВ
  • Дата на раждане : 18/08/1958 с. Тлачене, България
  • Професия: психолог;преподавател;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: КП "Коалиция за България" 26.61%;
  • Изборен район: 2-БУРГАС;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
42-ро Народно събрание
член 21/05/2013 - 05/08/2014
Група за приятелство България - Израел
председател 17/10/2013 - 05/08/2014
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
11/10/2013
Въпрос към Таня Андреева-Райнова, Министър на здравеопазването относно финансиране на националните програми за ограничаване на тютюнопушенето, злоупотребата с алкохол и недопускане употребата на наркотични вещества.
Писмен отговор на 11/10/2013.
04/04/2014
Въпрос към Мариана Георгиева, Министър на младежта и спорта относно Зимни Олимпийски игри - Сочи 2014.
Писмен отговор на 04/04/2014.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС