Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ИМРЕН ИСМЕТОВА МЕХМЕДОВА
ИМРЕН ИСМЕТОВА МЕХМЕДОВА
  • Дата на раждане : 03/05/1990 Търговище, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;немски;турски;
  • Избран(а) с политическа сила: Движение за права и свободи - ДПС 9.24%;
  • Изборен район: 28-ТЪРГОВИЩЕ;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: imren.mehmedova@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Комисия по външна политика
член 10/05/2017 - до момента
Група за приятелство България - Словения
председател 23/06/2017 - до момента
Група за приятелство България - Италия
зам.-председател 23/06/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
01/09/2017
Въпрос към Николай Нанков, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно рехабилитация на пътни участъци на територията на община Омуртаг.
Писмен отговор на 01/09/2017.
01/09/2017
Въпрос към Николай Нанков, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно водоснабдяване на гр. Омуртаг - изграждане на връзки между НВСредна зона и вътрешна водопроводна мрежа.
Писмен отговор на 01/09/2017.
15/12/2017
Въпрос към Екатерина Захариева, заместник министър-председател по правосъдната реформа и министър на външните работи относно проблеми, които стоят пред "местни лица", изпълняващи задълженията си по трудово правоотношение.
Писмен отговор на 15/12/2017.
30/11/2018
Въпрос към Румен Порожанов, министър на земеделието, храните и горите относно предстоящ програмен период и бъдеща обща селскостопанска политика.
Писмен отговор на 30/11/2018.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС