Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ДЕСИСЛАВ СЛАВОВ ЧУКОЛОВ
ДЕСИСЛАВ СЛАВОВ ЧУКОЛОВ
  • Дата на раждане : 22/12/1974 Русе, България
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ - НФСБ, АТАКА и ВМРО 9.31%;
  • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
  • Участие в предишно НС: 40 НС; 41 НС; 42 НС; 43 НС;
  • E-mail: D.Chukolov@parliament.bg

Нещатни сътрудници
  • Анелия Желязкова Дулева - връзки с обществеността
  • Деница Стоилова Гаджева - медии
  • Мартин Димитров Николов - медии
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Парламентарна група "Обединени патриоти"
зам.-председател на ПГ 19/04/2017 - 07/06/2017
Парламентарна група "Обединени патриоти"
секретар на ПГ 07/06/2017 - 09/07/2019
Нечленуващи в ПГ
член 25/07/2019 - до момента
Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред
зам.-председател 10/05/2017 - 04/09/2019
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
21/06/2019
Въпрос към Красимир Каракачанов, заместник министър-председател по обществения ред и сигурността и министър на отбраната относно количествена сметка за охрана на масови мероприятия.
Отговорено в зала на 21/06/2019.
13/09/2019
Въпрос към Нено Димов, Министър на околната среда и водите относно внасяне на отпадъци от чужбина, обработката им в България и замърсяването на околната среда у нас.
Отговорено в зала на 13/09/2019.
08/11/2019
Въпрос към Марияна Николова, заместник министър-председател по икономическата и демографската политика относно рекордния брой извършени аборти у нас.
Писмен отговор на 08/11/2019.
08/11/2019
Въпрос към Младен Маринов , Министър на вътрешните работи относно охраната на зала "Арена Армеец" в изборната нощ на 27 срещу 28.10.2019 г.
Отговорено в зала на 08/11/2019.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС