Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
КЛАВДИЯ ГЕОРГИЕВА ГРИГОРОВА-ГАНЧЕВА
КЛАВДИЯ ГЕОРГИЕВА ГРИГОРОВА-ГАНЧЕВА
  • Дата на раждане : 12/05/1970 Плевен, България
  • Професия: инженер;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 33.54%;
  • Изборен район: 4-ВЕЛИКО ТЪРНОВО;
  • Участие в предишно НС: 43 НС;
  • E-mail: klavdya.gancheva@parliament.bg

Нещатни сътрудници
    Парламентарна дейност
    44-то Народно събрание
    член 19/04/2017 - до момента
    Парламентарна група на ПП ГЕРБ
    член 19/04/2017 - до момента
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    04/05/2017
    Въпрос към Спас Попниколов, служебен министър на регионалното развитие и благоустройството относно Численост на служителите в МРРБ и структурите към него, вкл. и търговските дружества, на които принципал е министърът на регионалното развитие и благоустройството.
    Писмен отговор на 04/05/2017.
    23/11/2018
    Въпрос към Бисер Петков, Министър на труда и социалната политика относно интеграция на хората с увреждания на пазара на труда.
    Отговорено в зала на 23/11/2018.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    06/07/2017
    Законопроект за концесиите
    Входящ номер: 754-04-24
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС