Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
АННА НИКОЛАЕВА СЛАВОВА
АННА НИКОЛАЕВА СЛАВОВА
  • Дата на раждане : 05/01/1978 София, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;испански;
  • Избран(а) с политическа сила: БСП за БЪЛГАРИЯ 27.93%;
  • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: anna.slavova@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 26/06/2019 - до момента
Комисия по образованието и науката
член 10/07/2019 - до момента
Комисия по здравеопазването
член 10/07/2019 - до момента
Група за приятелство България - Тунис
председател 31/07/2019 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
01/11/2019
Въпрос към Кирил Ананиев, Министър на здравеопазването относно обезпечаване на спешната помощ с кадри.
Писмен отговор на 01/11/2019.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС