Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
КАСИМ ИСМАИЛ ДАЛ
КАСИМ ИСМАИЛ ДАЛ
  • Дата на раждане : 17/10/1962 с. Николаевка, България
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС (ДПС – Либерален съюз – Евророма) 7.45%;
  • Изборен район: 28-ТЪРГОВИЩЕ;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: kasim@dps.bg
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 05/07/2001 - 17/06/2005
Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред
зам.-председател 20/07/2001 - 17/06/2005
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС