Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЕЛИАНА СТОИМЕНОВА МАСЕВА
ЕЛИАНА СТОИМЕНОВА МАСЕВА
  • Дата на раждане : 08/02/1954 Благоевград, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Обединени демократични сили – СДС, Народен съюз: БЗНС-Народен съюз и Демократическа партия, БСДП, Национално ДПС" 18.18%;
  • Изборен район: 1-БЛАГОЕВГРАД;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 05/07/2001 - 17/06/2005
Парламентарен съюз на Обединените Демократични Сили
зам.председател на ПС 12/03/2002 - 05/03/2004
Парламентарна група на Обединените Демократични Сили
зам.-председател на ПГ 25/02/2004 - 25/03/2005
Парламентарен съюз на Демократи за Силна България
зам.председател на ПС 25/03/2005 - 17/06/2005
Kомисия по правни въпроси
член 20/07/2001 - 25/06/2004
Комисия по жалбите и петициите на гражданите
зам.-председател 20/07/2001 - 17/06/2005
Kомисия по правни въпроси
зам.-председател 25/06/2004 - 17/06/2005
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС