Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
НИКОЛАЙ ЕВТИМОВ МЛАДЕНОВ
НИКОЛАЙ ЕВТИМОВ МЛАДЕНОВ
  • Дата на раждане : 05/05/1972 София, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Обединени демократични сили – СДС, Народен съюз: БЗНС-Народен съюз и Демократическа партия, БСДП, Национално ДПС" 18.18%;
  • Изборен район: 3-ВАРНА;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: nmladenov@visto.com
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 05/07/2001 - 05/07/2001
39-то Народно Събрание
парламентарен секретар 05/07/2001 - 22/03/2002
39-то Народно Събрание
член 22/03/2002 - 17/06/2005
Комисия по европейска интеграция
зам.-председател 20/07/2001 - 17/06/2005
Делегация в парламентарната асамблея на НАТО
основен представител 11/11/2004 - 17/06/2005
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС