Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
МАРИЯ ВЕРДОВА ГИГОВА
МАРИЯ ВЕРДОВА ГИГОВА
  • Дата на раждане : 21/04/1947 София, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Национално движение Симеон Втори" 42.74%;
  • Изборен район: 31-ЯМБОЛ;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: fbgr@mbox.infotel.bg
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 05/07/2001 - 17/06/2005
Независими
член 12/02/2003 - 05/03/2003
Независими
член 28/01/2004 - 05/03/2004
Комисия по медиите
член 03/04/2003 - 25/06/2004
Комисия по културата
член 25/06/2004 - 17/06/2005
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС