Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
СТОЯН ИЛИЕВ КУШЛЕВ
СТОЯН ИЛИЕВ КУШЛЕВ
  • Дата на раждане : 26/07/1938 Широка лъка, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Национално движение Симеон Втори" 42.74%;
  • Изборен район: 22-СМОЛЯН;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 27/07/2001 - 17/06/2005
Kомисия по правни въпроси
член 03/04/2003 - 17/06/2005
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС