Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ГЕОРГИ СТОЯНОВ КАДИЕВ
ГЕОРГИ СТОЯНОВ КАДИЕВ
  • Дата на раждане : 28/08/1966 Бургас, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;немски;руски;полски;виетнамски;
  • Избран(а) с политическа сила: "Коалиция за България" 33.98%;
  • Изборен район: 2-БУРГАС;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
40-то Народно събрание
член 11/07/2005 - 08/09/2005
Комисия по бюджет и финанси
член 24/08/2005 - 08/09/2005
Комисия по външна политика
зам.-председател 24/08/2005 - 08/09/2005
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС