Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
НАДЯ ДИМИТРОВА ИВАНОВА
НАДЯ ДИМИТРОВА ИВАНОВА
  • Дата на раждане : 11/08/1948 с. Илаков - рът, България
  • Професия: икономист;
  • Избран(а) с политическа сила: Коалиция "Атака" 8.93%;
  • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
40-то Народно събрание
член 11/03/2009 - 25/06/2009
Независими
член 17/06/2009 - 25/06/2009
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС