Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЕМИЛ ДИМИТРОВ ГУЩЕРОВ
ЕМИЛ ДИМИТРОВ ГУЩЕРОВ
  • Дата на раждане : 23/03/1971 Дупница, България
  • Професия: инженер;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
  • Изборен район: 10-КЮСТЕНДИЛ;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Армения
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Черна гора
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Кипър
зам.-председател 20/01/2012 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Сърбия
зам.-председател 01/02/2012 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
19/03/2011
Въпрос към Росен Плевнелиев, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно състоянието на пътен тунел при град Дупница на път І - 1, София - Благоевград - Кулата /328 км + 100 до 328 км + 375/.
Отговорено в зала на 19/03/2011.
30/03/2012
Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно реализация на Автомагистрала "Струма".
Отговорено в зала на 30/03/2012.
18/01/2013
Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно състоянието на дясната тръба на пътен тунел при гр. Дупница, и състоянието на пътен надлез на път ІІ-62 Дупница - Кюстендил.
Отговорено в зала на 18/01/2013.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС