Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ИСКРА ФИДОСОВА ИСКРЕНОВА
ИСКРА ФИДОСОВА ИСКРЕНОВА
  • Дата на раждане : 22/08/1971 Лом, България
  • Професия: юрист;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
  • Изборен район: 12-МОНТАНА;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
зам.-председател на ПГ 14/07/2009 - 27/07/2009
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
съпредседател на ПГ 28/07/2009 - 09/02/2011
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
зам.-председател на ПГ 09/02/2011 - 14/03/2013
КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
председател 29/07/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Беларус
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Ирландия
зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Сърбия
председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
22/10/2010
Въпрос към Росен Плевнелиев, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно участието на "БИ ЕС - 80"ЕООД, ЕИК 131076730, ф.д. № 4029/2003 г. по описа на Софийски градски съд в процедури за възлагане на обществени поръчки.
Писмен отговор на 22/10/2010.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС