Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание

Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред
ВЛАДИМИР МИХАЙЛОВ ДОНЧЕВ
ВЛАДИМИР МИХАЙЛОВ ДОНЧЕВ
председател
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
БОЙКО ИЛИЕВ РАШКОВ
БОЙКО ИЛИЕВ РАШКОВ
зам.-председател
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ЙОРДАН ГЕОРГИЕВ СОКОЛОВ
ЙОРДАН ГЕОРГИЕВ СОКОЛОВ
зам.-председател
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
КАСИМ ИСМАИЛ ДАЛ
КАСИМ ИСМАИЛ ДАЛ
зам.-председател
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
АХМЕД ЮСЕИН ЮСЕИН
АХМЕД ЮСЕИН ЮСЕИН
член
05/12/2001 - 17/06/2005
Информация
БОРИСЛАВ НИКОЛОВ РАЛЧЕВ
БОРИСЛАВ НИКОЛОВ РАЛЧЕВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
БОРИСЛАВ СЛАВЧЕВ БОРИСОВ
БОРИСЛАВ СЛАВЧЕВ БОРИСОВ
член
03/04/2003 - 17/06/2005
Информация
ВАЛЕНТИН НИКОЛОВ МИЛТЕНОВ
ВАЛЕНТИН НИКОЛОВ МИЛТЕНОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ВЛАДИМИР СТОЯНОВ ДЖАФЕРОВ
ВЛАДИМИР СТОЯНОВ ДЖАФЕРОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ГЕОРГИ ВЛАДИМИРОВ ЮРУКОВ
ГЕОРГИ ВЛАДИМИРОВ ЮРУКОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ИВО СЕВДАЛИНОВ ЦАНЕВ
ИВО СЕВДАЛИНОВ ЦАНЕВ
член
20/07/2001 - 27/02/2004
Информация
ЙОРДАН ИВАНОВ БАКАЛОВ
ЙОРДАН ИВАНОВ БАКАЛОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ЛЮБЕН ЙОРДАНОВ ПЕТРОВ
ЛЮБЕН ЙОРДАНОВ ПЕТРОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
МАРИАННА БОРИСОВА АСЕНОВА
МАРИАННА БОРИСОВА АСЕНОВА
член
20/07/2001 - 16/07/2004
Информация
МАРИО ИВАНОВ ТАГАРИНСКИ
МАРИО ИВАНОВ ТАГАРИНСКИ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
МИНЧО ВИКТОРОВ СПАСОВ
МИНЧО ВИКТОРОВ СПАСОВ
член
11/03/2005 - 17/06/2005
Информация
МИРОСЛАВ ПЕТРОВ СЕВЛИЕВСКИ
МИРОСЛАВ ПЕТРОВ СЕВЛИЕВСКИ
член
20/07/2001 - 23/02/2005
Информация
НАСКО ХРИСТОВ РАФАЙЛОВ
НАСКО ХРИСТОВ РАФАЙЛОВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
НИКОЛАЙ АВРАМОВ СВИНАРОВ
НИКОЛАЙ АВРАМОВ СВИНАРОВ
член
20/07/2001 - 24/07/2001
Информация
НИКОЛАЙ ЦВЕТАНОВ ЧУКАНОВ
НИКОЛАЙ ЦВЕТАНОВ ЧУКАНОВ
член
20/07/2001 - 11/03/2005
Информация
НОНКА ДЕЧЕВА МАТОВА
НОНКА ДЕЧЕВА МАТОВА
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ОСМАН АХМЕД ОКТАЙ
ОСМАН АХМЕД ОКТАЙ
член
20/07/2001 - 05/12/2001
Информация
ПЕНКА ИВАНОВА ПЕНЕВА
ПЕНКА ИВАНОВА ПЕНЕВА
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ПЛАМЕН АЛЕКСАНДРОВ ПАНАЙОТОВ
ПЛАМЕН АЛЕКСАНДРОВ ПАНАЙОТОВ
член
20/07/2001 - 17/07/2003
Информация
РУМЯНА ДЕНЕВА ГЕОРГИЕВА
РУМЯНА ДЕНЕВА ГЕОРГИЕВА
член
20/07/2001 - 25/06/2004
Информация
СНЕЖАНА ВЕЛИКОВА ГРОЗДИЛОВА
СНЕЖАНА ВЕЛИКОВА ГРОЗДИЛОВА
член
03/08/2001 - 17/06/2005
Информация
СТОЙЧО ТОДОРОВ КАЦАРОВ
СТОЙЧО ТОДОРОВ КАЦАРОВ
член
25/06/2004 - 17/06/2005
Информация
ТАТЯНА ДОНЧЕВА ТОТЕВА
ТАТЯНА ДОНЧЕВА ТОТЕВА
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ТОДОР КОСТОВ БОЯДЖИЕВ
ТОДОР КОСТОВ БОЯДЖИЕВ
член
20/07/2001 - 17/06/2005
Информация
ЦОНКО КИРОВ КИРОВ
ЦОНКО КИРОВ КИРОВ
член
25/06/2004 - 17/06/2005
Информация
ЮЛИЯНА ДОНЧЕВА ПЕТКОВА
ЮЛИЯНА ДОНЧЕВА ПЕТКОВА
член
16/03/2005 - 17/06/2005
Информация
ЮЛИЯНА ДОНЧЕВА ПЕТКОВА
ЮЛИЯНА ДОНЧЕВА ПЕТКОВА
член
28/01/2004 - 25/06/2004
Информация