Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
Парламентарна група на Движение за права и свободи
АХМЕД ДЕМИР ДОГАН
АХМЕД ДЕМИР ДОГАН
председател на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЙОРДАН КИРИЛОВ ЦОНЕВ
ЙОРДАН КИРИЛОВ ЦОНЕВ
зам.-председател на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЛЮТВИ АХМЕД МЕСТАН
ЛЮТВИ АХМЕД МЕСТАН
зам.-председател на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
РЕМЗИ ДУРМУШ ОСМАН
РЕМЗИ ДУРМУШ ОСМАН
зам.-председател на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
РОСЕН ЗЛАТАНОВ ВЛАДИМИРОВ
РОСЕН ЗЛАТАНОВ ВЛАДИМИРОВ
зам.-председател на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЧЕТИН ХЮСЕИН КАЗАК
ЧЕТИН ХЮСЕИН КАЗАК
секретар на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
АЛИОСМАН ИБРАИМ ИМАМОВ
АЛИОСМАН ИБРАИМ ИМАМОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
АРИФ САМИ АГУШ
АРИФ САМИ АГУШ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
АХМЕД ЮСЕИН ЮСЕИН
АХМЕД ЮСЕИН ЮСЕИН
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ДАУТ ИДРИЗ ОСМАН
ДАУТ ИДРИЗ ОСМАН
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ДЖЕВДЕТ ИБРЯМ ЧАКЪРОВ
ДЖЕВДЕТ ИБРЯМ ЧАКЪРОВ
член
11/07/2005 - 16/08/2005
Информация
ЕМЕЛ ЕТЕМ ТОШКОВА
ЕМЕЛ ЕТЕМ ТОШКОВА
член
11/07/2005 - 16/08/2005
Информация
ЕРДИНЧ ИЛИЯЗ ХАДЖИЕВ
ЕРДИНЧ ИЛИЯЗ ХАДЖИЕВ
член
18/08/2005 - 24/04/2008
Информация
ЕРДОАН МУСТАФОВ АХМЕДОВ
ЕРДОАН МУСТАФОВ АХМЕДОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ИЛКЕР АХМЕДОВ МУСТАФОВ
ИЛКЕР АХМЕДОВ МУСТАФОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
КАМЕН КОСТОВ КОСТАДИНОВ
КАМЕН КОСТОВ КОСТАДИНОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
КАСИМ ИСМАИЛ ДАЛ
КАСИМ ИСМАИЛ ДАЛ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
МЕТИН МЕХМЕДОВ СЮЛЕЙМАНОВ
МЕТИН МЕХМЕДОВ СЮЛЕЙМАНОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
МИТХАТ САБРИ МЕТИН
МИТХАТ САБРИ МЕТИН
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
МУСА ДЖЕМАЛ ПАЛЕВ
МУСА ДЖЕМАЛ ПАЛЕВ
член
09/09/2005 - 25/06/2009
Информация
НАХИТ ДЖЕВДЕТ ЗИЯ
НАХИТ ДЖЕВДЕТ ЗИЯ
член
11/07/2005 - 08/09/2005
Информация
НЕДЖМИ НИЯЗИ АЛИ
НЕДЖМИ НИЯЗИ АЛИ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
НЕСРИН МУСТАФА УЗУН
НЕСРИН МУСТАФА УЗУН
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
НИГЯР САХЛИМ ДЖАФЕР
НИГЯР САХЛИМ ДЖАФЕР
член
18/08/2005 - 25/06/2009
Информация
НИХАТ ТАХИР КАБИЛ
НИХАТ ТАХИР КАБИЛ
член
11/07/2005 - 16/08/2005
Информация
НИХАТ ТАХИР КАБИЛ
НИХАТ ТАХИР КАБИЛ
член
24/04/2008 - 25/06/2009
Информация
РАМАДАН БАЙРАМ АТАЛАЙ
РАМАДАН БАЙРАМ АТАЛАЙ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
РЕЙХАН ИБАДУЛА АБЛЕКИМ
РЕЙХАН ИБАДУЛА АБЛЕКИМ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ФАТМЕ МУСА ИЛИЯЗ
ФАТМЕ МУСА ИЛИЯЗ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ФИДЕЛ ДИМИТРОВ БЕЕВ
ФИДЕЛ ДИМИТРОВ БЕЕВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ФИКРЕТ ХЮДАЕТОВ ШАБАНОВ
ФИКРЕТ ХЮДАЕТОВ ШАБАНОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ФИЛИЗ ХАКЪЕВА ХЮСМЕНОВА
ФИЛИЗ ХАКЪЕВА ХЮСМЕНОВА
член
11/07/2005 - 20/05/2007
Информация
ХАСАН АХМЕД АДЕМОВ
ХАСАН АХМЕД АДЕМОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ХРИСТО ДАМЯНОВ БИСЕРОВ
ХРИСТО ДАМЯНОВ БИСЕРОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ХЮСЕИН МУТАЛИБ ХАМДИ
ХЮСЕИН МУТАЛИБ ХАМДИ
член
30/05/2007 - 25/06/2009
Информация
ЮКСЕЛ АЛИ ХАТИБ
ЮКСЕЛ АЛИ ХАТИБ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЮНАЛ САИД ЛЮТФИ
ЮНАЛ САИД ЛЮТФИ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЮНАЛ ТАСИМ ТАСИМ
ЮНАЛ ТАСИМ ТАСИМ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЮСЕИН АПТУЛА ДЖЕМИЛ
ЮСЕИН АПТУЛА ДЖЕМИЛ
член
18/08/2005 - 25/06/2009
Информация
ЯНКО АЛЕКСАНДРОВ ЯНКОВ
ЯНКО АЛЕКСАНДРОВ ЯНКОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация