Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
Парламентарна група на Демократи за Силна България
ИВАН ЙОРДАНОВ КОСТОВ
ИВАН ЙОРДАНОВ КОСТОВ
председател на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ВЕСЕЛИН МЕТОДИЕВ ПЕТРОВ
ВЕСЕЛИН МЕТОДИЕВ ПЕТРОВ
зам.-председател на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ДИМИТЪР ИВАНОВ АБАДЖИЕВ
ДИМИТЪР ИВАНОВ АБАДЖИЕВ
зам.-председател на ПГ
11/07/2005 - 08/11/2006
Информация
ЕКАТЕРИНА ИВАНОВА МИХАЙЛОВА
ЕКАТЕРИНА ИВАНОВА МИХАЙЛОВА
зам.-председател на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЕЛИАНА СТОИМЕНОВА МАСЕВА
ЕЛИАНА СТОИМЕНОВА МАСЕВА
зам.-председател на ПГ
12/04/2006 - 25/06/2009
Информация
СВЕТОСЛАВ ХРИСТОВ МАЛИНОВ
СВЕТОСЛАВ ХРИСТОВ МАЛИНОВ
секретар на ПГ
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
АНТОНЕЛА АНГЕЛОВА ПОНЕВА
АНТОНЕЛА АНГЕЛОВА ПОНЕВА
член
11/07/2005 - 29/01/2009
Информация
АСЕН ЙОРДАНОВ АГОВ
АСЕН ЙОРДАНОВ АГОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
АТАНАС ПЕТРОВ АТАНАСОВ
АТАНАС ПЕТРОВ АТАНАСОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ВАСИЛ ДИМИТРОВ ПАНИЦА
ВАСИЛ ДИМИТРОВ ПАНИЦА
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ДИМИТЪР ЕНЧЕВ КАМБУРОВ
ДИМИТЪР ЕНЧЕВ КАМБУРОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЕВГЕНИ СТЕФАНОВ ЧАЧЕВ
ЕВГЕНИ СТЕФАНОВ ЧАЧЕВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЕВДОКИЯ ИВАНОВА МАНЕВА-БАБУЛКОВА
ЕВДОКИЯ ИВАНОВА МАНЕВА-БАБУЛКОВА
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
ЕЛИАНА СТОИМЕНОВА МАСЕВА
ЕЛИАНА СТОИМЕНОВА МАСЕВА
член
11/07/2005 - 12/04/2006
Информация
ИВАН НИКОЛАЕВ ИВАНОВ
ИВАН НИКОЛАЕВ ИВАНОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
КОНСТАНТИН СТЕФАНОВ ДИМИТРОВ
КОНСТАНТИН СТЕФАНОВ ДИМИТРОВ
член
11/07/2005 - 25/06/2009
Информация
НЕНО НЕНОВ ДИМОВ
НЕНО НЕНОВ ДИМОВ
член
11/07/2005 - 29/01/2009
Информация
НИКОЛАЙ БОЯНОВ МИХАЙЛОВ
НИКОЛАЙ БОЯНОВ МИХАЙЛОВ
член
11/07/2005 - 29/01/2009
Информация