Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЯВОР БОЖИЛОВ НОТЕВ
    ЯВОР БОЖИЛОВ НОТЕВ
    • Дата на раждане : 10/07/1957 София, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: Партия "Атака" 9.36%;
    • Изборен район: 23-СОФИЯ 1;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 14/03/2013
    КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
    зам.-председател 29/07/2009 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    24/02/2012
    Въпрос към Вежди Рашидов, Министър на културата относно сумите, които ръководеното от Вас министерство изразходва за медийно отразяване и ПР дейности.
    Писмен отговор на 24/02/2012.
    02/03/2012
    Въпрос към ТОМИСЛАВ ДОНЧЕВ, Министър по управление на средствата от Европейския съюз относно сумите, които ръководеното от Вас министерство изразходва за медийно отразяване и ПР дейности.
    Писмен отговор на 02/03/2012.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС