Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    НЕЛИ ИВАНОВА КАЛНЕВА-МИТЕВА
    НЕЛИ ИВАНОВА КАЛНЕВА-МИТЕВА
    • Дата на раждане : 26/11/1959 с. Шаново, България
    • Професия: инженер;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 27-СТАРА ЗАГОРА;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Словакия
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Словения
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    30/07/2010
    Въпрос към Вежди Рашидов, Министър на културата относно прилагане на чл.44,ал.3 от Закона за обществените библиотеки.
    Писмен отговор на 30/07/2010.
    22/07/2011
    Въпрос към Вежди Рашидов, Министър на културата относно прилагане на Закона за народните читалища.
    Писмен отговор на 22/07/2011.
    13/01/2012
    Въпрос към Диана Ковачева, Министър на правосъдието относно преместване на Агенция по вписвания, гр. Стара Загора в предоставен сграден фонд.
    Писмен отговор на 13/01/2012.
    08/06/2012
    Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно извършване на ремонт на второстепенен път II - 56/ гр. Шипка от републиканската пътна мрежа.
    Писмен отговор на 08/06/2012.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС