Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ИВО ТЕНЕВ ДИМОВ
    ИВО ТЕНЕВ ДИМОВ
    • Дата на раждане : 18/09/1968 Димитровград, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 29-ХАСКОВО;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 04/11/2011
    Група за приятелство България - Латвия
    зам.-председател 23/10/2009 - 04/11/2011
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    28/05/2010
    Въпрос към Сергей Игнатов, Министър на образованието, младежта и науката относно финансово-стопанското състояние на СУ "Св.Климент Охридски" и политиката на Министерството на образованието, младежта и науката по отношение на държавните субсидии на висшето училище (въпрос на същата тема е задал и н.п. Галина Банковска).
    Отговорено в зала на 28/05/2010.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС