Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЦВЕТА ВЪЛЧЕВА КАРАЯНЧЕВА
    ЦВЕТА ВЪЛЧЕВА КАРАЯНЧЕВА
    • Дата на раждане : 25/02/1968 Болярово, България
    • Професия: инженер;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 9-КЪРДЖАЛИ;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 29/07/2009 - 14/03/2013
    Парламентарна група на ПП ГЕРБ
    зам.-председател на ПГ 23/04/2012 - 14/03/2013
    КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
    член 03/12/2010 - 12/01/2011
    Група за приятелство България - Аржентина
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Индия
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Япония
    зам.-председател 20/01/2012 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    26/03/2010
    Питане към Цветан Цветанов, Заместник министър-председател и министър на вътрешните работи относно обект "Укрепване на бреговете на река Арда, в района на гр. Кърджали" или т.н. "Водно огледало".
    Отговорено в зала на 26/03/2010.
    25/01/2013
    Питане към Делян Добрев, Министър на икономиката, енергетиката и туризма относно изграждане на хидроенергийна каскада "Горна Арда".
    Отговорено в зала на 25/01/2013.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС