Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    СНЕЖАНА ГЕОРГИЕВА ДУКОВА
    СНЕЖАНА ГЕОРГИЕВА ДУКОВА
    • Дата на раждане : 07/11/1952 Разлог, България
    • Професия: директор на училище;
    • Езици: френски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 26/08/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Полша
    зам.-председател 23/10/2009 - 09/12/2011
    Група за приятелство България - Полша
    председател 10/12/2011 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС