Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    КАТЯ АНГЕЛОВА ЧАЛЪКОВА
    КАТЯ АНГЕЛОВА ЧАЛЪКОВА
    • Дата на раждане : 01/09/1965 Симеоновград, България
    • Професия: преподавател;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 29-ХАСКОВО;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 09/11/2011 - 14/03/2013
    КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ
    член 18/10/2012 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС