Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЛИЛИЯ КИРИЛОВА ХРИСТОВА
    ЛИЛИЯ КИРИЛОВА ХРИСТОВА
    • Дата на раждане : 21/07/1958 Варна, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 3-ВАРНА;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 25/01/2012 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    14/09/2012
    Въпрос към Сергей Игнатов, Министър на образованието, младежта и науката относно съгласуване и утвърждаване на критериите за оценяване и акредитация и за следакредитационно наблюдение на висшите училища в Република България.
    Писмен отговор на 14/09/2012.
    21/12/2012
    Питане към Ивайло Московски, Министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията относно закриването на ж.п гара Вълчи дол.
    Писмен отговор на 21/12/2012.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС