Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    МАРТИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
    МАРТИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
    • Дата на раждане : 13/04/1977 София, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;френски;
    • Избран(а) с политическа сила: Коалиция "Обединени Демократични Сили" 8.44%;
    • Изборен район: 23-СОФИЯ 1;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    40-то Народно събрание
    член 11/07/2005 - 11/07/2005
    40-то Народно събрание
    временен парламентарен секретар 11/07/2005 - 08/03/2006
    40-то Народно събрание
    член 08/03/2006 - 25/06/2009
    Комисия по бюджет и финанси
    зам.-председател 24/08/2005 - 25/06/2009
    Европейски парламент
    член 01/01/2007 - 20/05/2007
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС