Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЕРДИНЧ ИСМАИЛ ХАЙРУЛА
    ЕРДИНЧ ИСМАИЛ ХАЙРУЛА
    • Дата на раждане : 07/11/1974 Момчилград, България
    • Професия: инженер;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП "Движение за права и свободи" 11.31%;
    • Изборен район: 9-КЪРДЖАЛИ;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    42-ро Народно събрание
    член 21/05/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Швеция
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Узбекистан
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Турция
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС