Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    МУСТАФА ФАХРИ АХМЕД
    МУСТАФА ФАХРИ АХМЕД
    • Дата на раждане : 26/04/1981 Кърджали, България
    • Професия: инженер;икономист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП "Движение за права и свободи" 11.31%;
    • Изборен район: 9-КЪРДЖАЛИ;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    42-ро Народно събрание
    член 21/05/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Алжир
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Иран
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Холандия
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    21/03/2014
    Въпрос към Димитър Греков, Министър на земеделието и храните относно позицията и действията на България, след като на ниво Европейски съюз се разреши отглеждането на нов вид генномодифицирана царевица - ТС1507, продукт на американската компания "Пайъниър".
    Отговорено в зала на 21/03/2014.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС