Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЛЮТВИ АХМЕД МЕСТАН
    ЛЮТВИ АХМЕД МЕСТАН
    • Дата на раждане : 24/12/1960 с. Чорбаджийско, България
    • Езици: турски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП "Движение за права и свободи" 11.31%;
    • Изборен район: 9-КЪРДЖАЛИ;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    42-ро Народно събрание
    член 21/05/2013 - 05/08/2014
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    19/07/2013
    Питане към Пламен Орешарски, Министър-председател на Република България относно преговорите за многогодишната финансова рамка на Европейския съюз и българската позиция.
    Отговорено в зала на 19/07/2013.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС