Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    АНЕЛИЯ ХРИСТОВА АТАНАСОВА
    АНЕЛИЯ ХРИСТОВА АТАНАСОВА
    • Дата на раждане : 19/05/1949 Варна, България
    • Професия: друга;
    • Езици: английски;
    • Избран(а) с политическа сила: "Национално движение Симеон Втори" 21.83%;
    • Изборен район: 3-ВАРНА;
    • Участие в предишно НС: 39 НС;
    Парламентарна дейност
    40-то Народно събрание
    член 11/07/2005 - 25/06/2009
    Комисия по културата
    член 24/08/2005 - 20/02/2008
    Комисия по политиката при бедствия и аварии
    зам.-председател 20/02/2008 - 25/06/2009
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС