Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ДИАНА ИВАНОВА ЙОРДАНОВА
    ДИАНА ИВАНОВА ЙОРДАНОВА
    • Дата на раждане : 18/01/1971 Бургас, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 2-БУРГАС;
    • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: diana.yordanova@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по бюджет и финанси
    зам.-председател 28/11/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    22/05/2015
    Въпрос към Десислава Танева, Министър на земеделието и храните относно мотиви за закриване на Областна диагностична лаборатория за растително здраве - Бургас, към ОДБХ Бургас.
    Писмен отговор на 22/05/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    09/03/2016
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС